|
Basic Info |
|
| Brand | Patek Philippe |
| Model | Gondolo |
| Reference number | 5109J-010 |
| Movement | Manual winding |
| Case material | Yellow gold |
| Bracelet material | Crocodile skin |
| Gender | Men’s watch/Unisex |
|
Caliber |
|
| Movement | Manual winding |
| Movement/Caliber | 215 |
|
Case |
|
| Case material | Yellow gold |
| Case diameter | 34 x 30 mm |
| Thickness | 6 mm |
| Crystal | Sapphire crystal |
| Dial | Gold |
|
Bracelet/strap |
|
| Bracelet material | Crocodile skin |
| Bracelet color | Black |
| Bracelet length | 185 mm |
| Lug width | 24 mm |
| Clasp | Buckle |
Patek Philippe Gondolo 5109j-010 34x30MM Yellow Gold Case Manual Winding
$499.00 Original price was: $499.00.$349.00Current price is: $349.00.
SKU: PP218-2356
Category: Gondolo
Tags: 185 mm, 215, 24 mm lug width, 34x30 mm case diameter, 5109j-010, 6 mm, black bracelet, buckle, crocodile skin bracelet material, gold dial, gondolo, manual winding, mens watch, sapphire crystal, unisex watch, yellow gold case material
Be the first to review “Patek Philippe Gondolo 5109j-010 34x30MM Yellow Gold Case Manual Winding” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!








Reviews
There are no reviews yet.