|
Basic Info |
|
| Brand | Patek Philippe |
| Model | Calatrava |
| Movement | Automatic |
| Case material | Yellow gold |
| Bracelet material | Leather |
| Gender | Men’s watch/Unisex |
|
Caliber |
|
| Movement | Automatic |
|
Case |
|
| Case material | Yellow gold |
| Case diameter | 33 mm |
|
Bracelet/strap |
|
| Bracelet material | Leather |
| Bracelet color | Brown |
| Bracelet length | 178 mm |
| Lug width | 17 mm |
Patek Philippe Calatrava 33MM Yellow Gold Case Automatic
$399.00 Original price was: $399.00.$249.00Current price is: $249.00.
SKU: PP218-1929
Category: Calatrava
Tags: 17 mm lug width, 178 mm, 33 mm case diameter, automatic, brown bracelet, calatrava, leather bracelet material, mens watch, unisex watch, yellow gold case material
Be the first to review “Patek Philippe Calatrava 33MM Yellow Gold Case Automatic” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!









Reviews
There are no reviews yet.