|
Basic Info |
|
| Brand | Patek Philippe |
| Movement | Manual winding |
| Case material | Yellow gold |
|
Caliber |
|
| Movement | Manual winding |
|
Case |
|
| Case material | Yellow gold |
| Case diameter | 32 x 26 mm |
| Thickness | 4 mm |
| Dial | White |
|
Bracelet/strap |
|
| Bracelet color | Black |
| Lug width | 15 mm |
Patek Philippe 32x26MM Yellow Gold Case Manual Winding
$679.00 Original price was: $679.00.$529.00Current price is: $529.00.
SKU: PP218-1803
Category: Patek Philippe others
Tags: 15 mm lug width, 32x26 mm case diameter, 4 mm, manual winding, white dial, yellow gold case material
Be the first to review “Patek Philippe 32x26MM Yellow Gold Case Manual Winding” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Perpetual Calendar
Patek Philippe Perpetual Calendar 3945 36MM Yellow Gold Case Automatic
Sale!
Sale!






Reviews
There are no reviews yet.