|
Basic Info |
|
| Brand | Patek Philippe |
| Model | Twenty~4 |
| Reference number | 4910/10 |
| Movement | Quartz |
| Case material | Steel |
| Bracelet material | Steel |
| Gender | Women’s watch |
|
Caliber |
|
| Movement | Quartz |
| Movement/Caliber | E15 |
|
Case |
|
| Case material | Steel |
| Case diameter | 26.5 x 25 mm |
| Thickness | 6.5 mm |
| Crystal | Sapphire crystal |
| Dial | Silver |
|
Bracelet/strap |
|
| Bracelet material | Steel |
| Bracelet length | 155 mm |
| Clasp | Fold clasp |
Patek Philippe Twenty-4 Oct-21 26.5x25MM Steel Case Quartz
$699.00 Original price was: $699.00.$549.00Current price is: $549.00.
SKU: PP218-1375
Category: Twenty-4
Tags: 155 mm, 26.5x25 mm case diameter, 6.5 mm, e15, fold clasp, oct-21, quartz, sapphire crystal, silver dial, steel bracelet material, steel case material, twenty-4, womens watch
Be the first to review “Patek Philippe Twenty-4 Oct-21 26.5x25MM Steel Case Quartz” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Perpetual Calendar
Patek Philippe Perpetual Calendar 5320g-001 40MM White Gold Case Automatic









Reviews
There are no reviews yet.