|
Basic Info |
|
| Brand | Patek Philippe |
| Model | Calatrava |
| Reference number | 4820/1 |
| Movement | Quartz |
| Case material | Yellow gold |
| Bracelet material | Yellow gold |
| Gender | Women’s watch |
|
Caliber |
|
| Movement | Quartz |
| Movement/Caliber | E15 |
|
Case |
|
| Case material | Yellow gold |
| Case diameter | 26 mm |
| Thickness | 5.5 mm |
| Crystal | Sapphire crystal |
| Dial | White |
|
Bracelet/strap |
|
| Bracelet material | Yellow gold |
| Bracelet length | 155 mm |
| Clasp | Fold clasp |
Patek Philippe Calatrava Jan-21 26MM Yellow Gold Case Quartz
$639.00 Original price was: $639.00.$489.00Current price is: $489.00.
SKU: PP218-1078
Category: Calatrava
Tags: 155 mm, 26 mm case diameter, 5.5 mm, calatrava, e15, fold clasp, jan-21, quartz, sapphire crystal, white dial, womens watch, yellow gold bracelet material, yellow gold case material
Be the first to review “Patek Philippe Calatrava Jan-21 26MM Yellow Gold Case Quartz” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Perpetual Calendar
Patek Philippe Perpetual Calendar 5327g-001 39MM White Gold Case Automatic
Sale!
Sale!








Reviews
There are no reviews yet.