|
Basic Info |
|
| Brand | Patek Philippe |
| Reference number | 438 |
| Movement | Manual winding |
| Case material | Steel |
| Bracelet material | Leather |
|
Caliber |
|
| Movement | Manual winding |
|
Case |
|
| Case material | Steel |
| Case diameter | 28 mm |
| Thickness | 9 mm |
| Crystal | Plastic |
| Dial | Silver |
|
Bracelet/strap |
|
| Bracelet material | Leather |
| Bracelet length | 170 mm |
Patek Philippe 438 28MM Steel Case Manual Winding
$379.00 Original price was: $379.00.$229.00Current price is: $229.00.
SKU: PP218-307
Category: Patek Philippe others
Tags: 170 mm, 28 mm case diameter, 438, 9 mm, leather bracelet material, manual winding, plastic, silver dial, steel case material
Be the first to review “Patek Philippe 438 28MM Steel Case Manual Winding” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!














Reviews
There are no reviews yet.