|
Basic Info |
|
| Brand | Patek Philippe |
| Model | Gondolo |
| Reference number | 4981G-001 |
| Movement | Quartz |
| Case material | White gold |
| Bracelet material | Leather |
|
Caliber |
|
| Movement | Quartz |
| Movement/Caliber | 0 |
|
Case |
|
| Case material | White gold |
| Case diameter | 37 mm |
| Thickness | 8.5 mm |
| Bezel material | White gold |
| Dial | Mother of pearl |
| Dial numerals | No numerals |
|
Bracelet/strap |
|
| Bracelet material | Leather |
| Bracelet length | 160 mm |
| Lug width | 23 mm |
Patek Philippe Gondolo 4981g-001 37MM White Gold Case Quartz
$339.00 Original price was: $339.00.$189.00Current price is: $189.00.
SKU: PP218-260
Category: Gondolo
Tags: 160 mm, 23 mm lug width, 37 mm case diameter, 4981g-001, 8.5 mm, gondolo, leather bracelet material, mother of pearl dial, no numerals, quartz, white gold bezel material, white gold case material
Be the first to review “Patek Philippe Gondolo 4981g-001 37MM White Gold Case Quartz” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!






Reviews
There are no reviews yet.