| Basic Info | |
| Brand | Patek Philippe |
| Model | Aquanaut Luce Annual Calendar |
| Reference number | 5261R-001 |
| Movement | Automatic |
| Case material | 18K rose gold plated case |
| Bracelet material | Composite rubber strap |
| Condition | New / Real photos in stock |
| Gender | Unisex / Ladies |
| Caliber | |
| Movement | 26-330 automatic mechanical movement |
| Case | |
| Case material | CNC 18K rose gold plated case based on 3D NURBS data |
| Case diameter | 39.9 mm |
| Water resistance | |
| Crystal | Sapphire crystal |
| Dial | Blue-gray dial with Arabic numerals annual calendar moonphase display |
| Bracelet/strap | |
| Bracelet material | Blue-gray rubber strap |
| Clasp | Folding clasp |
| Clasp material | Rose gold plated |
| Functions | |
| Date | Day date month moonphase annual calendar |
| Others | |
| Other features | Smile moonphase layout substitute dial hands moonphase and strap exhibition caseback gold-tone rotor |
Replica Patek Philippe Aquanaut Luce 5261R Rose Gold Blue Gray Dial Annual Calendar Moonphase
$740.00
Category: Aquanaut
Related products
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!












